Malowanie konstrukcji stalowych

Szukasz ekipy, która z wysoką starannością wykona malowanie konstrukcji stalowych? Świetnie – to właśnie my! Skontaktuj się z nami! W rozmowie nie zapomnij uwzględnić czy interesuje Cię zwykle malowanie czy antykorozja konstrukcji stalowych. Zwykłe malowanie również zabezpieczy Twoją konstrukcję przed działaniem rdzy, jednak na życzenie klienta możemy do tego wykorzystać specjalne emalie zawierające aktywne składniki gwarantujące trwałe zabezpieczenia antykorozyjne.
W pracach stosujemy się do wszystkich norm oraz przepisów prawa budowlanego. Przy doborze farby kierujemy się klasyfikacją środowisk oraz materiałów, z których konstrukcja jest wykonana i jakimi dotychczas jest pokryta. W odpowiedni sposób przygotowujemy powierzchnię przed malowaniem. Obejmuje to szczegółowe wyczyszczenie elementów konstrukcji, mycie oraz odtłuszczenie. Jeżeli zachodzi taka potrzeba naniesiona zostaje farba podkładowa, a na nią farba nawierzchniowa – często również antykorozyjna.
Zwykle malowanie konstrukcji stalowych wykonujemy metodą natryskową, co wiąże się z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Dzięki tej technice uzyskujemy gładką, jednolicie pokrytą powierzchnię. Takie wykonanie pracy gwarantuje satysfakcjonujący efekt. Malowanie natryskowe to świetny sposób na niedrogie, efektowne odświeżenie wyglądu konstrukcji stalowych oraz ich zabezpieczenie przed korozją i innymi czynnikami niszczącymi.