Montaż dróg kablowych

Zespoły kablowe odpowiedzialne są za Twój dostęp do sieci elektrycznej – bez prawidłowo zamontowanych dróg kablowych będziesz miał istny chaos w przewodach. Do montażu dróg kablowych zawsze należy zatrudnić fachowców – tylko oni zapewnią Tobie oraz pozostałym użytkownikom budynku bezpieczeństwo. Pomijając kwestię profesjonalizmu wykonania, nasza ekipa skupia się również na estetycznym aspekcie pracy. Chcemy, aby klient był zadowolony zarówno z funkcjonalności, jak i z wyglądu konstrukcji.
Posiadamy certyfikaty oraz kwalifikacje uprawniające nas do pracy przy instalacjach elektrycznych, a wieloletnie doświadczenie pomaga wykonywać zadania szybko i efektywnie. Przy projektowaniu trasy kablowej bierzemy pod uwagę występowanie przeszkód oraz komplikacji wynikających z układu innych instalacji. Nasi pracownicy przed rozpoczęciem pracy poddają dokładnej analizie plany budowlane konstrukcji i projektują układ dróg kablowych, dbając przy tym o każdy szczegół, jeśli zleceniodawca nie dysponuje tego typu dokumentami.
Montaż dróg kablowych wykonuje się przy pomocy różnego rodzaju koryt i drabinek. Są one zwykle wykonywane z elementów stalowych. Wyróżniamy:

  • drabinki kablowe;
  • korytka pełne;
  • korytka siatkowe;
  • korytka perforowane.

Przy okazji montowania dróg kablowych niejednokrotnie proszono nas również o montaż rozdzielni. Jako fachowcy w dziedzinie elektryki podejmujemy się wszystkich prac w tym zakresie. Zależy Tobie na skorzystaniu z naszych prac wysokościowych? Zadzwoń i przedstaw szczegóły, a na pewno dojdziemy do porozumienia!