Montaż kominów

Komin to ważny element systemu grzewczego każdego budynku. Prawidłowy dobór oraz montaż kominów to podstawa do ekonomicznego zarządzania energią cieplną i spalinami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy efekty naszej pracy są oszałamiające. Grono zadowolonych klientów z roku na rok powiększa się w coraz szybszym tempie – dołącz do niego już dzisiaj!
Najważniejszą rzeczą jeśli chodzi o montaż kominów jest kontrola szczelności wszystkich elementów. Szczególną wagę przykładamy do załamań i złączeń. Prawidłowa izolacja pozwala na dobre odprowadzanie spalin – opary ulatniające się z komina mogą zagrażać zdrowiu, a nawet życiu ludzi. Przy montażu kominów sprawdzamy również systemy wentylacyjne i spalinowe. Jeżeli zachodzi taka potrzeba wykonujemy profesjonalny montaż kanałów wentylacyjnych.
Materiał, z jakiego wykonany jest komin oraz wkład kominowy różni się w zależności od przeznaczenia oraz typu spalanych substancji. Konstrukcja musi być żaroodporna i uwzględniać uwalnianie się szkodliwych substancji chemicznych podczas spalania.
Montaż kominów oraz inne prace na dachach możesz nam zlecić telefonicznie lub mailowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.