Montaż konstrukcji stalowych

Wśród naszych usług znajduje się montaż konstrukcji stalowych. Prace te wykonujemy na różnego rodzaju obiektach. Polecamy wykonać antykorozję konstrukcji stalowych zaraz po montażu, aby uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów napraw. Jesteśmy w stanie podjąć się montażu wraz z etapem projektowym jak również wykonać elementy stalowe konstrukcji. Przy wyborze należy uwzględnić ważne czynniki, jak przeznaczenie, wymaganą maksymalną nośność oraz obecność substancji chemicznych na obiekcie.
Wiele obiektów bazuje na konstrukcjach stalowych. Poniżej znajdziesz kilka przykładów:

  • hale sportowe;
  • magazyny;
  • kładki dla pieszych;
  • wiaty garażowe;
  • wieże i maszty.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt. Po zakończeniu prac przygotowawczych, jak wyrównanie terenu i zbudowanie fundamentów przechodzimy do montażu elementów nośnych konstrukcji. Przy wykończeniu montujemy wzmocnienia i sprawdzamy stabilność całej konstrukcji. Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów to najważniejsze wartości, jakimi się kierujemy.
Pracujemy na terenie całej Polski, dlatego wykonujących montaż konstrukcji stalowych lub inne prace na wysokości możesz nas zobaczyć praktycznie wszędzie. Prosimy o zapytania drogą mailową po uprzednim kontakcie telefonicznym.