Prace na dachach

Nasz zespół alpinistów przemysłowych ma za sobą wiele zleceń jeśli chodzi o prace na dachach, co czyni nas doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie.
Podczas wykonywania usług dekarskich dbamy o dokładne zabezpieczenie miejsca pracy. Stosujemy się do reguł prawa budowlanego i norm BHP. Bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych stawiamy na pierwszym miejscu podczas realizacji zleceń obejmujących prace na dachach.
Kiedy naprawiamy dach, zwracamy uwagę na odnalezienie i usunięcie źródła uszkodzeń. Stosujemy najwyższej jakości materiały, co pozwala nam udzielać gwarancji na kilka lat.
Prace na dachach obejmują między innymi:

  • wymianę pokryć dachowych;
  • remonty kominów
  • naprawę i wymianę rynien;
  • mycie dachów.

Wykonujemy także wiele innych prac dekarskich – jeśli masz pyta czy wykonamy dane zlecenie, skontaktuj się z nami. Ceny realizacji konkretnych robót podajemy po obejrzeniu obiektu i ocenie niezbędnego nakładu pracy. W rozmowie telefonicznej możesz podać nam podstawowe informacje, jak wielkość i spadek dachu, rodzaj usługi, jaka Cię interesuje oraz oczekiwany termin realizacji. Przedstawimy warunki współpracy i umówimy się z Tobą na wstępne oględziny obiektu.