Prace rozbiórkowe na wysokości

Oprócz prac monterskich na wysokości oferujemy również demontaż konstrukcji budowlanych. Prace rozbiórkowe na wysokości obejmują szereg działań związanych z usunięciem z przestrzeni konkretnego obiektu lub jego fragmentów.
Podczas rozmontowywania elementów konstrukcji ściśle przestrzegamy zasad BHP, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. Na głowach pracowników z naszej ekipy zawsze zobaczysz kask, a ich stopy są chronione przez specjalistyczne obuwie robocze.
Wykonujemy prace rozbiórkowe konstrukcji betonowych, żelbetonowych, ceglanych oraz ramowo-stalowych. Do pracy wykorzystujemy zaawansowane technologie, jak cięcie plazmowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu prace rozbiórkowe na wysokości wykonujemy szybko i bezpiecznie. Przed rozpoczęciem rozbierania wysokiej konstrukcji budowlanej upewniamy się, że na niższych kondygnacjach nie ma ludzi ani zwierząt.
Oprócz samej pracy zapewniamy również uporządkowanie placu budowy. Zależy nam na dobrych opiniach naszych klientów, dlatego w maksymalnym stopniu staramy się sprostać ich oczekiwaniom.
Ceny naszych usług są ustalane indywidualnie na podstawie stanu oraz parametrów technicznych konstrukcji. W rozmowie z naszym konsultantem uwzględnij lokalizację, powierzchnię oraz stopień zniszczenia obiektu. Resztą zajmą się nasi specjaliści – zaufaj nam, jak setki klientów przed Tobą. Zapraszamy do kontaktu.