Spawanie na wysokości

Spawanie z dostępu linowego to jedno z najtrudniejszych zadań wysokościowych. Spawacze pracujący na linach to dosyć rzadko spotykani pracownicy wysokościowi. Członkowie naszej ekipy posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje do wykonywania tego typu prac wysokościowych. Liczne certyfikaty potwierdzają ukończenie kursów (spawanie elektrodą, gazem) na których poznawaliśmy i praktykowaliśmy techniki spawania.
Gównie pracujemy przy użyciu technologii elektrody otulonej. Inne metody spawania też nie są nam obce, jak również cięcie plazmą, które doskonale przydaje się przy demontażu konstrukcji stalowych. Modernizacja konstrukcji stalowych i ich montaż, z dostępu linowego, często nie mogą odbyć się bez spawania, które my wykonujemy od lat. pracowaliśmy na obiektach wysokich różnego typu jak wieże, maszty czy zbiorniki, nie wyłączając przy tym miejsc trudnodostępnych a nie tylko położonych gdzieś bardzo wysoko.
Szeroko pojęte prace montażowe w skład których wchodzą usługi spawalnicze zawsze poprzedzamy wykonaniem stosownej wyceny uwzględniając charakter prac. Usługi wykonujemy kompleksowo, dlatego, gdy stwierdzimy, że nastąpiło jakieś uszkodzenie konstrukcji, poza kontraktem, od razu oferujemy jej naprawę. Nie tylko spawanie na wysokości jest pracą którą wykonujemy z dostępu linowego. Do naszych specjalności należy również wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych, więc po spawaniu możemy zabezpieczyć miejsce w profesjonalny sposób. Stosowane przez nas produkty gwarantują skuteczną ochronę na wiele lat.
Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z różnych branż. Obsługujemy obiekty położone w całej Polsce. W przypadku złożonego zlecenia montażu konstrukcji stalowych lub innych usług alpinistycznych możemy porozmawiać nawet o kontrakcie zagraniczny. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!