Usuwanie sopli i nawisów śnieżnych

Spadający z wysokości sopel jest ostry jak brzytwa i ma swój ciężar. Nie czekaj na nieszczęście – zleć nam usunięcie sopli i nawisów śnieżnych, zanim same zaczną niekontrolowanie spadać.
Za zagrożenie związane ze zwisającą z dachu czy gzymsu masą śniegu odpowiedzialny jest właściciel lub administracja budynku. W przypadku nieusunięcia sopli oraz nawisów mogą oni zapłacić wysokie kary pieniężne. Zalegające masy śniegu i lodu mogą ważyć nawet tonę – z takim ciężarem nie ma żartów! Stanowi on realne zagrożenie dla ludzi i mienia znajdującego się wokół budynku. Lepiej uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji i od razu zamówić u nas usługę odśnieżania dachów lub usuwania sopli i nawisów.
Zalecamy wcześniejsze rezerwowanie terminów ze względu na silne obłożenie pracą w sezonie zimowym. W zimę jesteśmy dla Ciebie dostępni na terenie Warszawy i okolicy. Możesz korzystać z usług alpinistycznych jednorazowo albo cyklicznie – wybór należy do Ciebie!
Naszym klientom polecamy również montaż płotków przeciwśnieżnych, które skutecznie zapobiegają lawinom dachowym. Szczególnie warto rozważyć tę opcję, jeśli krawędź dachu znajduje się nad publicznym chodnikiem lub ogólnodostępnym terenem.
Zanim rozpoczniemy pracę na dachu, zabezpieczamy strefę dookoła budynku, żeby nie narażać na wypadki osób trzecich. Jesteśmy profesjonalistami, dla których bezpieczeństwo zawsze stoi na pierwszym miejscu. Pracujemy szybko i efektywnie.
Mamy przeszło 15 lat doświadczenia w pracach wysokościowych, posiadamy szerokie spektrum doświadczenia i liczne referencje.
Usuwanie sopli i nawisów śnieżnych przeprowadzamy w trybie interwencyjnym – bardzo szybko. Najlepiej będzie, jak zadzwonisz lub napiszesz nam maila ze szczegółami zlecenia. W miarę możliwości załącz zdjęcia – znacznie ułatwi nam przygotowanie wstępnej wyceny a dokładną kalkulacje otrzymasz po wizji lokalnej na obiekcie.