Wymiana obróbek blacharskich

Przy okazji remontu balkonu, krycia dachu lub naprawy elewacji zalecamy wymianę obróbek blacharskich. Nasz zespół wykonuje pracę starannie i precyzyjnie, dzięki czemu na wiele lat będziesz mógł zapomnieć o wilgoci w budynku. Zadaniem obróbek blacharskich jest bowiem zapewnienie szczelności konstrukcji budowlanej w okolicy ich montażu. Prawidłowo wykonane obróbki zapewniają ponadto estetyczny wygląd całego budynku.
Obróbki blacharskie można podzielić na kilka rodzajów:

  • pasy pod- i nadrynnowe;
  • obróbki komina;
  • wiatrownice;
  • listwy wykończeniowe i inne.

Wybór wielkości i kształtu obróbek następuje po dokonaniu pomiarów i zbadaniu stanu technicznego konstrukcji. Materiały, z jakich wykonane są obróbki to przeważnie blacha ocynkowana, tytanowo-cynkowa lub miedź. Dla swoich klientów wybieramy tylko najlepsze, grube blachy zaufanych producentów, tak aby zapewnić im trwałość użytkowania przez wiele lat.
Na prace udzielamy wieloletnich gwarancji, co wskazuje na pełen profesjonalizm i solidne podejście do każdego zadania.
Podczas wykonywania montażu obróbek blacharskich często korzystamy z dostępu linowego. Pozwala nam to na większą mobilność oraz ograniczenie czasu przeznaczonego na czynności przygotowawcze. Posiadamy kwalifikacje umożliwiające bezpieczne wykonanie usług na wysokościach.
Prace dekarskie, wymianę obróbek blacharskich, naprawę dociepleń i wszystkie inne usługi alpinistyczne wykonujemy na terenie całej Polski. Zapytaj o warunki współpracy i umów się na oględziny obiektu.