Prace montażowe

Montaże nie tylko wysokościowe

Nasza firma specjalizuje się w pracach montażowych w dostępie linowym oraz ogólnobudowlanym. Różnorodność realizowanych zleceń oraz praca w stałym składzie od wielu lat pozwala nam podnosić kwalifikacje i kompletować doświadczenie co skutkuje znajomością wielu technologii stosowanych w budownictwie i montażach.

Na budowach prowadzimy prace związane z montażem konstrukcji stalowych podlegających zakryciu jak i elementów wykończeniowych. Wykonujemy montaże balustrad, paneli ściennych, elewacyjnych, szkła, aluminium i płyt warstwowych.

Wiercimy w elewacjach każdego typu łącznie z otwieraniem i zamykaniem elewacji panelowych. Znamy obróbkę stali kwasoodpornej, klejenie stali, i metali lekkich. Doskonale radzimy sobie z wykonaniem połączeń śrubowych, przy użyciu wkrętów samowiercących oraz nitów. Znajomość technik wysokościowych pozwala nam wykorzystać wiedzę i umiejętności wykonując codzienne prace montażowe prowadzone przez naszą ekipę na budowach do wykonywania szczególnie nietypowych i trudnych zleceń.

Montaże wykonujemy kompleksowo; od etapu projektowego obejmującego określenie technologii, harmonogramów i kosztów, poprzez produkcję i transport, po sam montaż. Nasza ekipa posiada rozległe doświadczenie montażowe w pracach ślusarskich, spawalniczych i konstrukcyjnych z wykorzystaniem każdego rodzaju maszyn i sprzętu.

Posiadamy wiele uprawnień do obsługi maszyn budowlanych oraz kilka certyfikatów na wykonywanie prac specjalistycznych.

Wykonujemy montaże konstrukcji, elewacji, obiektów hydroinżynieryjnych, maszyn i urządzeń, masztów i instalacji przemysłowych.