Transport linowy – alpiniści

Transport linowy jest związany z przesuwaniem lub wciąganiem przedmiotów w określone miejsca. Dzięki wykorzystaniu lin, mocowań, bloczków i wciągarek możemy podnosić ogromne lub bardzo ciężkie przedmioty nawet na znaczną wysokość. Transport linowy wykorzystywany jest najczęściej podczas wykonywania prac wysokościowych, jak montaż konstrukcji stalowych, spawanie na wysokości czy po prostu zamiast dźwigu.
Oprócz możliwości podniesienia przedmiotu, zyskujemy dużą manewrowość w każdym kierunku. Dźwigi – owszem, dają taki komfort, ale nie wszędzie są w stanie dojechać czy rozstawić się, jak wykorzystywane przez nas liny. Poza tym warto pamiętać, że prace z dostępu linowego wiążą się z niższymi kosztami niż te z użyciem innych środków.
Mamy duże doświadczenie w podnoszeniu i opuszczaniu dużych oraz ciężkich gabarytów, dzięki czemu gwarantujemy, że dotrą one na miejsce w nienaruszonym stanie. Dbamy o prawidłowe zabezpieczenie obiektu, a także otoczenia placu budowy, by zapobiec wszelkim możliwym wypadkom. Bezpieczeństwo ludzi stawiamy na pierwszym miejscu.
W swojej prawie 15-letniej karierze napotkaliśmy wiele niespodzianek i trudności, ale żadne zlecenie transportu linowego nie okazało się dla nas niewykonalne. Sprostaliśmy wszystkim, stawianym przed nami, zadaniom.
W razie zapytania o konkretną usługę jesteśmy do Twojej dyspozycji mailowo i telefonicznie.